Oświadczenie w związku z ponownym otwarciem Kliniki

Od 18 maja wznawiamy pełną działalność naszej Kliniki! Zapraszamy do zapisywania się na planowe wizyty i zadbania o swój uśmiech.

Drodzy Pacjenci!

Ostatnie dwa miesiące były niewątpliwie ciężkim okresem. Życie, które do tej pory pędziło, wyhamowało maksymalnie, dając każdemu z nas czas na przemyślenia. 

Stomatologia Kozioł przez ten okres nie próżnowała - przyjmowaliśmy Pacjentów w sytuacjach pilnych, nikomu nie odmawiając pomocy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie możemy tak działać w nieskończoność, gdyż musimy zadbać o wszystkich, nie tylko o Pacjentów zmagających się z bólem. Dlatego od najbliższego poniedziałku wznawiamy wszystkie planowe zabiegi.

Z koronawirusem oczywiście jeszcze nie wygraliśmy, dlatego wprowadzamy najwyższy poziom zabezpieczeń zarówno dla Was, jak i naszego zespołu. Zakupiliśmy mnóstwo środków ochrony osobistej i sprzętu zwiększającego bezpieczeństwo, nie podnosząc przy tym cen za nasze usługi.
Opracowaliśmy również:
- nowe zasady organizacji pracy
- nowe protokoły postępowania zabiegowego
- nowe procedury dezynfekcji

Najważniejsze informacje, które Wam pragniemy przekazać:
- REJESTRACJA na wizyty możliwa jest jedynie TELEFONICZNIE. Czekamy na Wasze telefony pod nr 511 820 866, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.
- Na wizyty prosimy przychodzić PUNKTUALNIE i BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH (do dziecka jeden rodzic).

Właściciele Stomatologii Kozioł