adres

ul. Mazowiecka 48 lok. 10-11, 15-302 Białystok

godz otwarcia

Pon-Pt 8:00-19:30

O nas

img
Stomatologia Kozioł jest rodzinną kliniką składającą się z trzech nowocześnie wyposażonych gabientów oraz pracowni radiologii stomatologicznej znajdujących się w samym sercu Białegostoku.
Jesteśmy certyfikowaną kliniką stomatologiczną Invisalign® specjalizującą się w leczeniu ortodontycznym za pomocą przezroczystych nakładek na zęby.

Rodzinną tradycję zapoczątkowali Zbigniew i Katarzyna Koziołowie, którzy ukończyli Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i rozpoczęli praktykę stomatologiczną w 1992 roku przy ul. Płaskiej, a już w 2017 roku otworzyli klinikę przy ul. Mazowieckiej. Oboje po studiach wciąż się kształcili, czego dowodem są liczne certyfikaty oraz tytuły specjalisty stomatologii ogólnej.

W ślady rodziców poszedł ich syn Tomasz, który ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, a następnie uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Podobnie jak rodzice nie poprzestał na samych studiach i - dzięki wysokiemu wynikowi z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK) - rozpoczął prestiżową specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którą kontynuował na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi, a ukończył w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów, również w Łodzi. Jest członkiem ITI (International Team for Implantology) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej (PTChSiST).

Anna Kozioł jest żoną Tomasza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej oraz wszelkiego rodzaju odbudowami protetycznymi, również na implantach.

Zespół lekarzy uzupełniony jest przez dr n. med. Katarzynę Morawską, specjalistę stomatologii zachowawczej z endodoncją,  Sylwię Kuderewską, specjalistę stomatologii dziecięcej oraz dr n. med. Joannę Sasinowską, która ukończyła szkolenie specjalizacyjne z ortodoncji.

W tym samym budynku - piętro wyżej - znajduje się pracownia radiologii stomatologicznej i laryngologicznej RTG Mazowiecka - radiologia stomatologiczna i laryngologiczna, która dysponuje tomografem CS 9600 (pole obrazowania 16 x 17 cm). Aparat ten jest jedynym takim sprzętem do badań w Polsce północno-wschodniej. Dzięki temu nasi Pacjenci korzystają z najlepszej dostępnej na rynku diagnostyki radiologicznej.zespol

POZNAJ CAŁY NASZ ZESPÓŁ

Sprawdź