O nas

Stomatolog Białystok, Dentysta Białystok, Chirurgia stomatologiczna Białystok, Chirurg stomatolog Białystok
 

          Stomatologia Kozioł jest firmą rodzinną składającą się z czterech nowocześnie wyposażonych gabinetów - trzech znajdujących się w Klinice przy ulicy Mazowieckiej 48 oraz czwartego przy ulicy Płaskiej 4/3 w Białymstoku.

Rodzinną tradycję zapoczątkowali Zbigniew i Katarzyna Koziołowie, którzy ukończyli Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i rozpoczęli praktykę stomatologiczną w 1992 roku przy ul. Płaskiej, a już w 2017 roku otworzyli Klinikę. Oboje po studiach wciąż się kształcili, czego dowodem są liczne certyfikaty oraz tytuły specjalisty stomatologii ogólnej.

W ślady rodziców poszedł ich syn Tomasz, który ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Podobnie jak rodzice nie poprzestał na samych studiach i - dzięki wysokiemu wynikowi z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK) - rozpoczął prestiżową specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którą kontynuował na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi, a obecnie dalszy ciąg specjalizacji odbywa na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów, również w Łodzi. Jest członkiem ITI (International Team for Implantology).

Anna Kozioł jest żoną Tomasza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

"Stomatologia Kozioł" => 511 820 866, Białystok ul. Mazowiecka 48 lok. 10-11.