adres

ul. Mazowiecka 48 lok. 10-11, 15-302 Białystok

godz otwarcia

Pon-Pt 8:00-19:30

O nas

img
Stomatologia Kozioł jest rodzinną kliniką składającą się z trzech nowocześnie wyposażonych gabientów oraz pracowni radiologii stomatologicznej znajdujących się w samym sercu Białegostoku.
Jesteśmy certyfikowaną kliniką stomatologiczną Invisalign® specjalizującą się w leczeniu ortodontycznym za pomocą przezroczystych nakładek na zęby.

Rodzinną tradycję zapoczątkowali Zbigniew i Katarzyna Koziołowie, którzy ukończyli Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i rozpoczęli praktykę stomatologiczną w 1992 roku przy ul. Płaskiej, a już w 2017 roku otworzyli klinikę przy ul. Mazowieckiej. Oboje po studiach wciąż się kształcili, czego dowodem są liczne certyfikaty oraz tytuły specjalisty stomatologii ogólnej.

W ślady rodziców poszedł ich syn Tomasz, który ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, a następnie uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Podobnie jak rodzice nie poprzestał na samych studiach i - dzięki wysokiemu wynikowi z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK) - rozpoczął prestiżową specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którą kontynuował na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi, a ukończył w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów, również w Łodzi. Jest członkiem ITI (International Team for Implantology) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej (PTChSiST).

Anna Kozioł jest żoną Tomasza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej oraz wszelkiego rodzaju odbudowami protetycznymi, również na implantach.

Zespół lekarzy uzupełniony jest przez dr n. med. Joannę Sasinowską, specjalistę ortodoncji, dr n. med. Katarzynę Morawską, specjalistę stomatologii zachowawczej z endodoncją, Sylwię Kuderewską, specjalistę stomatologii dziecięcej, Grzegorza Kozioła, specjalizanta chirurgii stomatologicznej oraz Annę Biegańską, specjalizanta stomatologii zachowawczej z endodoncją.

W tym samym budynku - piętro wyżej - znajduje się pracownia radiologii stomatologicznej i laryngologicznej RTG Mazowiecka - radiologia stomatologiczna i laryngologiczna, która dysponuje tomografem CS 9600 (pole obrazowania 16 x 17 cm). Aparat ten jest jedynym takim sprzętem do badań w Polsce północno-wschodniej. Dzięki temu nasi Pacjenci korzystają z najlepszej dostępnej na rynku diagnostyki radiologicznej.zespol

POZNAJ CAŁY NASZ ZESPÓŁ

Sprawdź