adres

ul. Mazowiecka 48 lok. 10-11, 15-302 Białystok

godz otwarcia

Pon-Pt 8:00-19:30

Wybielanie zębów

Umów się na wizytę511 820 866

 

"Stomatologia Kozioł" przeprowadza wybielanie zębów innowacyjnym i w 100% bezpiecznym systemem, który sprawi, że Twoje zęby będą bielsze nawet o 7-8 odcieni.

Firma PrevDent jako pierwsza na świecie stworzyła system rozjaśniający zęby z jednoczesnym zniesieniem nadwrażliwości podczas zabiegu, a wszystko dzięki obecności nano-hydroksyapatytu, który remineralizuje (naprawia) szkliwo. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze!

Aktywną substancją wybielająca jest 6% nadtlenek wodoru połączony z nano-hydroksyapatytem.

"Biała dieta" po zabiegu trwa zaledwie 48 godzin, a efekt wybielania utrzymuje się zwykle aż przez 3 lata, w zależności od nawyków żywieniowych i higienicznych pacjenta.

Na procedurę PrevDent CrWR składają się 3 etapy:

1) Usunięcie plam - użycie "Stain Removal" usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent "Stain Removal" jest zaawansowaną kombinacją środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

2) Wybielanie - w wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Efekt? Bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

3) Naprawa szkliwa - zastosowanie PrevDent "Serum" dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym i białym uśmiechem.