adres

ul. Mazowiecka 48 lok. 10-11, 15-302 Białystok

godz otwarcia

Pon-Pt 8:00-19:30

Ortodoncja

Umów się na wizytę511 820 866
Za leczenie ortodontyczne w naszej Klinice odpowiada specjalista ortodoncji, certyfikowany lekarz Invisalign® dr n. med. Joanna Sasinowska, która ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. W trakcie studiów wielokrotnie otrzymywała stypendium rektora za wyniki w nauce. Studiując zdobywała wiedzę m.in. na Uniwersytetach Medycznych w Brazylii i Meksyku. Pracowała również na zasadach wolontariatu w Nepalu.

Zainteresowanie i zaangażowanie w działalność dydaktyczną zaowocowało otrzymaniem tytułu doktora nauk medycznych. Wysoki wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (LDEK) umożliwił dr Joannie podjęcie szkolenia specjalizacyjnego w Szczecinie na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego. Pracę traktuje jako pasję, dużą wagę przykłada do planowania i rozmowy z pacjentem, by sprostać oczekiwaniom nawet tym najbardziej wymagającym.

Przezroczyste nakładki prostujące zęby - INVISALIGN Białystok

W ofercie posiadamy najbardziej komfortowe i estetyczne rozwiązanie w nowoczesnej ortodoncji - nakładki Invisalign®. Leczenie w tym systemie daje maksymalny komfort i satysfakcję - umożliwia poprawę zgryzu przy użyciu praktycznie niewidocznych, zdejmowanych alignerów.

Ortodoncja dla każdego - Ortodonta Białystok

Zapraszamy na leczenie dzieci, młodzież oraz dorosłych pragnących poprawić wygląd swojego uśmiechu.

I etap (konsultacja ortodontyczna) - przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem (i/lub opiekunem prawnym), wykonywane są zwykle skany optyczne skanerem iTero i zdjęcia fotograficzne, a także zlecane ewentualne badania dodatkowe
II etap (plan leczenia) - lekarz ortodonta przedstawia plan leczenia i kosztorys
III etap (leczenie właściwe) - oddanie aparatu ortodontycznego i rozpoczęcie leczenia
IV etap (leczenie kończące) - założenie aparatu retencyjnego