adres

ul. Mazowiecka 48 lok. 10-11, 15-302 Białystok

godz otwarcia

Pon-Pt 8:00-19:30

Opinie

 

Sprawdź pozostałe opinie:

fb fb

 

Jestem osobą, która przywiązuje dużą uwagę do wyglądu i wysokiej jakości. Zostałam otoczona sympatyczną i kompetentną opieką w Stomatologii Kozioł. Jestem w stanie w pełni polecić tę klinikę.

Karolina Gorbaniuk

Odwiedziłem kilka klinik ale Stomatologia Kozioł to Klinika numer jeden. Wykfaliwikowana kadra, opierającą się na długoletnim doświadczeniu przy jednoczesnym korzystaniu z nowoczesnych urzadzen, nowinek technicznych oraz topowych kompozytów -zadba o Twój piękny uśmiech. Gorąco polecam!

marcinmarcin01

Szanowni państwo! Chciałbym polecić ze szczerego serca klinikę Stomatologia Kozioł. Pracuje tam profesjonalny zespół który podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Nowoczesne wnętrze, nowoczesne materiały i bardzo duża wiedza lekarzy. Bardzo dobrze wydane pieniądze, byłam w wielu klinikach ale takiej opieki jeszcze nie miałam!

Marzena Stepańczuk

Dr Tomasz Kozioł usunął mi wszystkie ósemki. Wcześniej na konsultacji wyjaśnił mi wszelkie kwestie związane z zabiegiem. Usuwanie było szybkie i bezbolesne. Pełen profesjonalizm! Polecam 😉

Wiktoria Bojarzynska

Doktor Tomasz usunął mi 2 górne ósemki. Sam zabieg trwał chwilę, a dzięki dobremu znieczuleniu w maksymalnym komforcie. W dniu zabiegu nie musiałem nawet brać leków przeciwbólowych. Mam jeszcze dwie dolne ósemki do usunięcia i wiem, gdzie się udam☺️

Marcin Ł